Coach

Coach Katarzyna DolakNazywam się Katarzyna Dolak-Mazurek, jestem dyplomowanym Life Coach’em. Akredytowanym przez Noble Manhattan Coaching (NMC) oraz Internatinal Instytute of Coaching& Mentoring (IIC&M).  Dyplomowanym trenerem oraz pedagogiem.

Swoją wiedzę i doświadczenie  uzyskałam w Instytucie Rozwoju Biznesu w Warszawie, w Akademii Coachingu i Akademii Trenera w Wyższej Szkole Bankowej w Gdańsku, oraz na Wydziale Nauk Społecznych Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego.

Prowadzę warsztaty rozwojowe oraz indywidualne sesje coachingowe. Jestem autorką szkoleń motywacyjnych. Ekspertem ds. coachingu w Strefie Kobiet. Współautorką nowatorskiego programu, w którym klient pracuje jednocześnie z coachem i z psychologiem, pod nazwą: „Dwa spojrzenia jeden cel”. Brałam udział w gdańskim Programie 6-10-14 dla Zdrowia, w którym byłam coachem osobistych trenerów zdrowia. W swojej pracy, obok klasycznych metod, wykorzystuję elementy coachingu prowokatywnego.

Gdy rozpoczynałam przygodę z coachingiem, zadano mi pytanie czy jestem gotowa na całkowitą zmianę mojego życia? Wtedy nie umiałam sobie odpowiedzieć, ale teraz już wiem. Dla mnie bycie coach’em to nie tylko zawód. To sposób na życie. Coaching pozwolił mi odkryć własne predyspozycje i talenty. Uświadomił mi również konieczność nieustannego rozwoju, począwszy od umiejętności, poprzez pracę nad ciałem i na duszy kończąc. Albo odwrotnie, jak kto lubi…

Doskonaląc siebie dajemy przykład naszym dzieciom i kolejnym pokoleniom. Staram się być wzorem dla moich dzieci:)

Zapraszam do odwiedzenia portalu Dobry Coach, oraz Facebook.