Partnerzy

 

 

 

 

 


 

Małgorzata Szwemin –  psycholog

Swoje doświadczenie zdobywałam w wojsku. Nawet komandosom wzmacniałam odporność psychiczną. Dzięki łączeniu różnych metod, na sesji indywidualnej pomogę Ci odkryć przyczyny dotychczasowych niepowodzeń i przeciwdziałać im na przyszłość. Wszystko, co do tej pory żyło w nieświadomości, ujrzy światło dzienne, co pomoże wykorzystać każdą część, aby działała na Twoją korzyść. Spotykalnia jest miejscem, gdzie prowadzę warsztaty i sesje indywidualne.

 

Wspólnie z Małgosią, właśnie w Spotykalni, prowadzimy PROGRAM ROZWOJOWY – dwa spojrzenia, jeden cel, polegający na pracy z terapeutą i coachem. Dzięki takiej formie współpracy, będziesz mieć możliwość zrealizowania swojego celu z jednoczesnym wsparciem w zakresie obszarów, które mogą utrudniać jego osiągnięcie. Taka forma pomoże szybciej dokonać zmiany i przyniesie trwałe rezultaty.

Po całym cyklu, proponujemy sesję tzw. sprawdzającą, która pomoże utrwalić pozytywne rezultaty oraz jeśli trzeba wprowadzić drobną korektę… Do wyboru jest spotkanie z psychologiem lub coachem.